Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Starostwo Powiatowe w Kutnie

Wyniki głosowań

Wyniki głosowań na sesji:

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
11 7 2 1
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Marek Ciąpała za
2 Krzysztof Debich wstrzymał się
3 Marek Drabik wstrzymał się
4 Zbigniew Filipiak wstrzymał się
5 Jacek Urbaniak przeciw
6 Edyta Ledzion wstrzymał się
7 Artur Gierula przeciw
8 Marek Jankowski wstrzymał się
9 Jolanta Pietrusiak za
10 Marek Jędrzejczak za
11 Andrzej Szarwas za
12 Zdzisław Góreczny za
13 Daniel Kowalik za
14 Magdalena Krupińska - Kotulska za
15 Marek Kubasiński za
16 Tomasz Marciniak wstrzymał się
17 Elżbieta Milczarska za
18 Ryszard Olesiński za
19 Jacek Sikora wstrzymał się
20 Tomasz Walczewski za
21 Bartosz Serenda nieobecny
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
10 8 1 0 2
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Marek Ciąpała za
2 Krzysztof Debich wstrzymał się
3 Marek Drabik wstrzymał się
4 Zbigniew Filipiak wstrzymał się
5 Bartosz Serenda wstrzymał się
6 Edyta Ledzion wstrzymał się
7 Artur Gierula przeciw
8 Marek Jankowski wstrzymał się
9 Jolanta Pietrusiak za
10 Marek Jędrzejczak za
11 Andrzej Szarwas za
12 Zdzisław Góreczny za
13 Daniel Kowalik za
14 Magdalena Krupińska - Kotulska za
15 Marek Kubasiński za
16 Tomasz Marciniak wstrzymał się
17 Ryszard Olesiński za
18 Jacek Sikora wstrzymał się
19 Tomasz Walczewski za
20 Jacek Urbaniak nieobecny
21 Elżbieta Milczarska nieobecny
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
11 7 1 0 2
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Marek Ciąpała za
2 Krzysztof Debich wstrzymał się
3 Marek Drabik wstrzymał się
4 Zbigniew Filipiak wstrzymał się
5 Bartosz Serenda wstrzymał się
6 Edyta Ledzion wstrzymał się
7 Artur Gierula przeciw
8 Marek Jankowski wstrzymał się
9 Jolanta Pietrusiak za
10 Marek Jędrzejczak za
11 Andrzej Szarwas za
12 Zdzisław Góreczny za
13 Daniel Kowalik za
14 Magdalena Krupińska - Kotulska za
15 Marek Kubasiński za
16 Tomasz Marciniak za
17 Ryszard Olesiński za
18 Jacek Sikora wstrzymał się
19 Tomasz Walczewski za
20 Jacek Urbaniak nieobecny
21 Elżbieta Milczarska nieobecny