Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Starostwo Powiatowe w Kutnie

Wyniki głosowań

Wyniki głosowań na sesji:

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
14 5 1 0 1
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Marek Ciąpała za
2 Krzysztof Debich wstrzymał się
3 Marek Drabik przeciw
4 Zbigniew Filipiak wstrzymał się
5 Jacek Urbaniak wstrzymał się
6 Edyta Ledzion wstrzymał się
7 Artur Gierula wstrzymał się
8 Marek Jankowski za
9 Jolanta Pietrusiak za
10 Marek Jędrzejczak za
11 Andrzej Szarwas za
12 Zdzisław Góreczny za
13 Daniel Kowalik za
14 Magdalena Krupińska - Kotulska za
15 Marek Kubasiński za
16 Tomasz Marciniak za
17 Elżbieta Milczarska za
18 Ryszard Olesiński za
19 Jacek Sikora za
20 Tomasz Walczewski za
21 Bartosz Serenda nieobecny
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
11 3 7 0 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Marek Ciąpała za
2 Krzysztof Debich przeciw
3 Marek Drabik przeciw
4 Zbigniew Filipiak przeciw
5 Bartosz Serenda przeciw
6 Jacek Urbaniak wstrzymał się
7 Edyta Ledzion przeciw
8 Artur Gierula wstrzymał się
9 Marek Jankowski wstrzymał się
10 Jolanta Pietrusiak za
11 Marek Jędrzejczak za
12 Andrzej Szarwas za
13 Zdzisław Góreczny za
14 Daniel Kowalik za
15 Magdalena Krupińska - Kotulska za
16 Marek Kubasiński za
17 Tomasz Marciniak za
18 Elżbieta Milczarska przeciw
19 Ryszard Olesiński za
20 Jacek Sikora przeciw
21 Tomasz Walczewski za
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
6 4 5 3 3
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Marek Ciąpała przeciw
2 Zbigniew Filipiak przeciw
3 Bartosz Serenda za
4 Jacek Urbaniak przeciw
5 Edyta Ledzion przeciw
6 Marek Jankowski za
7 Jolanta Pietrusiak wstrzymał się
8 Marek Jędrzejczak za
9 Andrzej Szarwas za
10 Zdzisław Góreczny wstrzymał się
11 Daniel Kowalik wstrzymał się
12 Magdalena Krupińska - Kotulska wstrzymał się
13 Marek Kubasiński przeciw
14 Ryszard Olesiński za
15 Jacek Sikora za
16 Krzysztof Debich nieoddany
17 Marek Drabik nieoddany
18 Tomasz Marciniak nieoddany
19 Artur Gierula nieobecny
20 Elżbieta Milczarska nieobecny
21 Tomasz Walczewski nieobecny